Projekt i administracja   Andrzej Sidoruk

  System zaczyna działać od 18 stycznia bieżącego roku. Do tej pory można testować działanie systemu np. dokonując próbnych zapisów.

Od 18 stycznia będzie działał tylko system elektroniczny- papierowa książka zapisów zostanie usunięta ze skrzynki.

 

             Kilka ustawień systemu i zasad wpisywania na polowanie :


      Wpisów dokonujemy na stronie systemu kół łowieckich (odnośnik znajduje się na naszej   stronie www) lub w aplikacji EKEP, którą instalujemy na smartfonie.

    W przypadku systemu  Android pobieramy ją ze sklepu Play. Właściciele telefonów   Iphone pobierają aplikacje ze sklepu App- Store.

 

1. Można  wpisać się tylko na jeden rejon w danym czasie. Zaznaczamy numer ( lub numery) pozwolenia, wybieramy rewir, datę i czas rozpoczęcia polowania. Przewidywany czas i data zakończenia nie jest obowiązkowa- można wpisać podczas wypisu z polowania.

2. Zapis na inny rejon możliwy jest dopiero po wypisaniu się z poprzedniego rejonu i     zamknięciu polowania. Przerwa pomiędzy wypisaniem się z rejonu i zapisaniem na następny   rejon to min. 15 minut.

3. Można wpisać się maksymalnie na 2 rejony w ciągu 1 doby.

4. Po zakończeniu polowania myśliwy wpisuje datę oraz godzinę zakończenia polowania,   ilość oddanych strzałów i ewentualnie pozyskaną zwierzynę oraz jej płeć łącznie z orientacyjną wagą  w  przypadku dzików.

4. Polowanie może trwać maksymalnie do godziny 9 00 dnia następnego. Jeżeli chcemy   polować dłużej- trzeba się wpisać powtórnie na ten rejon po godzinie 9 00 ponieważ

  system automatycznie wypisuje myśliwych z polowania o godzinie 9 rano ( ma to na celu   uniknięcie blokowania rejonu, kiedy myśliwy zapomni o wypisaniu się z polowania i   możliwość wpisania się na dany rejon innego myśliwego). Jednak :

      automatyczne wypisanie przez system nie zwalnia myśliwego z zamknięcia  polowania, czyli wpisania ilości oddanych strzałów , pozyskanej zwierzyny itd.

5. Jeżeli nie zamkniemy polowania to po 12 godzinach otrzymamy przypomnienie w aplikacji   EKEP, lub - jeżeli jej nie mamy - na adres mailowy. 

6. Każdy zapis na polowanie również skutkuje otrzymaniem potwierdzenia na aplikację EKEP   lub adres mailowy.

7. System dopuszcza zaznaczenie na polowanie kilku zezwoleń na odstrzał- bez względu na   rodzaj.

8. Goście zaproszeni nie maja dostępu do naszego systemu- powinni być wpisani i   wypisani przez członków koła.

 Dodane 14.03.2021

9. Polowanie może trwać maksymalnie 12 godzin. Po tym czasie w przypadku chęci dalszego   polowania w danym rejonie należy  zapisać się ponownie.( uchwała ZK z 14.03.2021)

 

                                                                                                            Darz Bór

                                                                                                                 A.S.

 

USTAWIENIA SYSTEMU ZAPISÓW W ŁOWISKO

   

KOŁO  ŁOWIECKIE "HUBERT"  ŚWIEBODZIN