Projekt i administracja   Andrzej Sidoruk

Wniosek o nadanie uprawnień w EKEP

Pomoc- obsługa EKEP w telefonie

System Kół Łowieckich PZŁ

                                                 Nowy system zapisów na polowania

Darz Bór                                                                                                                                                             10.01.2021

    Koledzy

       Zgodnie z uchwałą Zarządu koła wprowadzamy elektroniczną formę zapisów na polowania. Zmiana ta ułatwi nam zapisy i jednocześnie otworzy nowe możliwości ( zapisywanie się oraz wypisywanie z dowolnego miejsca za pomocą telefonu lub komputera, przepisywanie się na polowanie na inny rejon, wgląd każdego myśliwego w zaawansowanie wykonania planu łowieckiego, bieżące informacje na temat  aktualnie zajętych rejonów itd. Istotnym powodem wprowadzenia systemu jest również zła sytuacja epidemiczna. Wpisy zdalne chronią nas przed zagrożeniami z zewnątrz.

   Dzięki wymogowi wpisywania do systemu pozyskanej zwierzyny bezpośrednio po polowaniu możliwe będzie automatyczne tworzenie zestawień i sprawozdań.

           Do korzystania z systemu będzie potrzebne jednak założenie konta w systemie kół łowieckich PZŁ, czyli uzyskanie loginu i hasła.

    Do tej pory taki dostęp otrzymało tylko kilku Kolegów z naszego koła.

W związku z tym, że planujemy wprowadzenie nowego systemu zapisów od dnia 18 stycznia proszę o jak najszybsze założenie konta.

                  Dla ułatwienia na końcu tekstu zamieszczam link do Wniosku O Nadanie Uprawnień W Systemie Ekep.

      Proszę wypełnić dane, potwierdzić klauzulę na temat danych osobowych oraz oświadczenie i kliknąć klawisz  "wyślij".

    Do założenia konta potrzebne będzie podanie między innymi adresu mailowego, na który zostaną przysłane odpowiednie dane potrzebne do korzystania z systemu( login i hasło). Login i hasło powinny być znane tylko myśliwemu, któremu zostały przekazane.

 Zamieszczam również link do pomocy na temat zapisów oraz obsługi programu , który trzeba zainstalować na smartfonie z  systemem Android  lub IOS.

 

       Rozumiem, że nie wszyscy od razu dadzą sobie radę z systemem- w takich przypadkach proszę dzwonić  tel. 664117291, służę wszelką pomocą oraz w początkowym okresie ewentualnymi zapisami Kolegów na polowania.

 

    Kolegów, którym obsługa komputera lub smartfona nie sprawia problemów proszę o pomoc  tym, którzy mają z tym problemy.


          Proszę też zwrócić uwagę na zmieniony podział niektórych rejonów. Uchwałą Zarządu niektóre rejony zostały podzielone na kilka części w związku ze zwiększającą się liczbą myśliwych oraz sprawniejszą kontrolą  szkód łowieckich.

 W systemie znajduje się mapa, na której zostały uwidocznione nowe podziały w/w rejonów. Proszę o dokładne zapoznanie się z nowymi granicami. W razie potrzeby wydrukujemy dokładne mapy.


     Uchwałą Zarządu koła powierzono mi wprowadzenie do użytku oraz obsługę systemu zapisów  w naszym kole.

 

Darz Bór

Andrzej Sidoruk 

 

 

 

 

   

KOŁO  ŁOWIECKIE "HUBERT"  ŚWIEBODZIN